X Powiatowy Przegląd Piosenki Osób Niepełnosprawnych “Złoty Słowik”

05.12.2014 r.

DSC_0068Dnia piątego grudnia grupa uczestników w składzie: Marta Kubiak, Izabela Michalak, Elżbieta Wiśniewska, Przemysław Bieniewski, Krzysztof Sadek i Mateusz Tomczak wraz z opiekunami Joanną Muth i Elżbietą Kram uczestniczyła w X Jubileuszowym Powiatowym Przeglądzie Piosenki Osób Niepełnosprawnych “Złoty Słowik”. Przegląd ten odbył się w Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalnym w Konarzewie. Nasi podopieczni zaprezentowali dwa utwory. Jeden był śpiewany solo, a drugi solo z chórkiem. Wokaliści do występu zostali przygotowani  przez Panią Ewę i Pana Darka. Jako pierwszy wystąpił Krzysztof prezentując swoje umiejętności wokalne w piosence “Pytasz Mnie”, z repertuaru Andrzeja Rosiewicza.  Drugi utwór pt. “Święty Mikołaj”,  z repertuaru Arki Noego, był wykonany również przez Krzysztofa, z towarzyszeniem chórku, w składzie: Izabela, Marta, Elżbieta, Przemysław i Mateusz.

Występy oceniało Jury, które wszystkim artystom przyznali pierwsze miejsca. Każda placówka otrzymała pamiątkowy dyplom oraz statuetkę. Udział w przeglądzie dał naszym podopiecznym wiele radości i satysfakcji.

Dziękujemy Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Promyk” za zaproszenie i możliwość zaprezentowania umiejętności wokalnych naszych uczestników.