Oferta pracy

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA! Rehabilitant – Warsztat Terapii Zajęciowej

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin „ROKTAR” poszukuje do pracy osoby
na stanowisko rehabilitant w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Tarnowie Podgórnym.

Wymagane wykształcenie: średnie lub wyższe ze specjalnością rehabilitacja, fizjoterapia.

Oczekujemy:

  • motywacji do pracy,
  •  zaangażowania,
  • łatwości w nawiązywaniu dobrych relacji z osobami niepełnosprawnymi,
  • empatii,
  • kreatywności.

Obowiązki:

  • Praca z dorosłymi osobami, głównie z niepełnosprawnością intelektualną.
  • Prowadzenie rehabilitacji indywidualnej i grupowej, zgodnie z Regulaminem Organizacyjnym Warsztatu Terapii Zajęciowej.
  • Przygotowywanie uczestników do zawodów sportowych.
  • Współtworzenie i realizacja Indywidualnego Programu Rehabilitacji Zawodowej
    i Społecznej Terapii Uczestnika.
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo uczestnika w trakcie zajęć i poza WTZ.
  • Udział w zebraniach Rady Programowej WTZ.
  • Współdziałanie z pozostałymi pracownikami Warsztatu.
  • Współpraca z rodzicami/opiekunami.

Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi.

Praca na pełen etat (w godzinach od 7.00 do15.00, 40h tygodniowo), umowa o pracę.

Zatrudnienie od 15 marca 2022r.

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny oraz CV
  • podpisanie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
    w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit.
    a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zgłoszenia List Motywacyjny oraz CV proszę przesłać na adres mail: wtz@roktar.pl, roktar@roktar.pl  lub dostarczyć osobiście do WTZ w Tarnowie Podgórnym przy ul. 27 Grudnia 8, w godzinach od 8.00 do 15.00.

Każdy kandydat przystępując do naboru podaje swoje dane dobrowolnie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami spełniającymi kryteria w celu zaproszenia na rozmowę.