Oferta pracy

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA! Terapeuta zajęciowy – Warsztat Terapii Zajęciowej

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, wolisz pracę z człowiekiem zamiast przy komputerze, jeśli nie lubisz nudy w pracy i szukasz nowych wyzwań, to ciekawa praca w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Tarnowie Podgórnym, w niewielkim, ale zgranym zespole, czeka właśnie na Ciebie!

A jeśli dodatkowo jesteś psychologiem/terapeutą/pedagogiem, do tego jesteś kreatywny, masz jakieś pasje, którymi chcesz zarażać innych, jesteś otwarty, energiczny, pracowity i lubisz wyzwania, to właśnie  ta praca czeka na CIEBIE.

Szczegóły ogłoszenia:

Stowarzyszenie  zatrudni Terapeutę Zajęciowego w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Tarnowie Podgórnym do prowadzenia zajęć w Pracowni Ogrodniczo – Porządkowej

 Podstawowe zadania:

  • Praca z osobami dorosłymi, niepełnosprawnymi intelektualnie.
  • Prowadzenie zajęć terapii zajęciowej w Pracowni zgodnie z Regulaminem Organizacyjnym Warsztatu Terapii Zajęciowej, między innymi: prowadzenie warsztatowego ogródka warzywnego, dbanie o teren zielony wokół Warsztatu i wykonywanie czynności porządkowych w placówce.
  • Współtworzenie i realizacja Indywidualnego Programu Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej Terapii Uczestnika.
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo uczestnika w trakcie zajęć w placówce i wyjściach poza WTZ.
  • Udział w zebraniach Rady Programowej WTZ.
  • Współdziałanie z pozostałymi pracownikami Warsztatu.
  • Współpraca z rodzicami/opiekunami.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę od 1 września br.

Wymiar czasy pracy: pełny etat

Wykształcenie: wykształcenie średnie, kierunek terapia zajęciowa lub wyższe kierunek: psychologia,  pedagogika specjalna

 Wymagania pożądane: komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów z osobami z niepełnosprawnościami. Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami.

 Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny oraz CV z podaniem przebiegu nauki i pracy zawodowej
  • podpisanie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zgłoszenia List Motywacyjny oraz CV proszę przesłać na adres mail: wtz@roktar.pl, roktar@roktar.pl  lub dostarczyć osobiście do WTZ w Tarnowie Podgórnym przy ul. 27 Grudnia 8, w godzinach od 8.00 do 15.00.

Każdy kandydat przystępując do naboru podaje swoje dane dobrowolnie.

Termin składania dokumentów do 25.08.2021r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami spełniającymi kryteria w celu zaproszenia na rozmowę.