Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjlanych AWF Poznań

12.06.2013 r.

nowe-669-KopiowanieDnia 12 czerwca  wyjechaliśmy na Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych zorganizowany na stadionie AWF w Poznaniu. Zawodnicy ROKTAR-u kolejny raz udowodnili swoją dobrą formę fizyczną. Piotr Iwański zdobył dwa złote medale, pierwszy w wyścigu na wózku na 25 m. ,drugi w chodzie z asystą na dystansie 25 m. Kolejne złote medale w biegu na 50 m. zdobyli: Weronika Szulc i Krzysztof Sadek oraz Mateusz Tomczak – w pchnięciu kulą. W tej samej dyscyplinie Przemysław Bieniewski zdobył srebro. Brązowy medal w biegu na 50 m. należy do Urszuli Galińskiej, a w pchnięciu kulą do Krzysztofa Stępniaka. Srebrny medal w biegu na 50 m. stał się własnością Marzeny Dębskiej. Zmęczeni, uśmiechnięci i bardzo zadowoleni z sukcesów reprezentanci ROKTAR – u przygotowują się do kolejnego cyklu zawodów lekkoatletycznych w przyszłym roku.