III REGIONALNY TURNIEJ BOCCE OLIMPIAD SPECJALNYCH – POZNAŃ 2015

19.05.2015 r.

20150521_104854Dnia 19 maja w Poznaniu na Spółdzielczym Stadionie Sportowym  “Olimp” grupa zawodników wzięła udział w III REGIONALNYM TURNIEJU BOCCE OLIMPIAD SPECJALNYCH – POZNAŃ 2015. Klub Olimpiad Specjalnych ROKTAR reprezentowało sześć dzielnych i utalentowanych zawodniczek. Organizatorzy przygotowali 9 boisk, na których rozgrywano mecze w grach jednoosobowych. Całe zawody przebiegały w dobrym tempie i na bardzo wysokim poziomie. Nasze zawodniczki były skoncentrowane i godnie reprezentowały nasz klub. Najlepszym tego przykładem była Elżbieta Wiśniewska, która zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie i wywalczyła złoty medal. O krok od złota była również Małgorzata Mruk, ale w meczu o finał przegrała jednym punktem i przywiozła z Poznania brązowy medal. Podobnie jak Małgorzata, trzecie miejsce w swojej grupie zajęła także Izabela Michalak. Tuż za podium znalazły się Marta Kubiak i Dominika Kerber. Na szóstym miejscu zawody zakończyła Jagoda Janiszewska, która niedawno zaczęła trenować bocce. Dodatkowa atrakcją turnieju była zorganizowana Wioska Olimpijska. Między rozgrywkami, w Wiosce zawodnicy mieli możliwość skorzystania z innej formy aktywności np. przejścia przez tunel, rzucania ringo do celu, pokonywania toru przeszkód.

Wszystkim naszym zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.